Home / MotoGP / Honda testowała w Misano silnik na 2017 rok

Honda testowała w Misano silnik na 2017 rok

Marc Marquez, Honda

Marc Marquez i Dani Pedrosa we wtorek na torze Misano podczas prywatnych testów Hondy sprawdzili silnik MotoGP na sezon 2017. Zespół chciał pojeździć od poniedziałku, ale uniemożliwiły to nocne opady deszczu i konieczność przesuszenia toru.

We wtorek udało się jednak wyjechać na tor po raz pierwszy z nowym silnikiem. Przypomnijmy, że zawodnicy Hondy mieli od początku sezonu 2016 duże problemy z aktualną jednostką napędową, w której odwrócono kierunek obrotu wału napędowego.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Pedrosa po swoim zwycięstwie w GP San Marino przyznawał, że w poprawie formy, widocznej już wcześniej, pomogły nie nowe poprawki i części, a już sprawdzone i dopasowane elementy. W Misano na testach był także Tito Rabat. Hiszpanowi udało się pojeździć już w poniedziałek.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
122 zapytań w 0,394 sek