Home / MotoGP / Jack Miller: Czułem się komfortowo i pewnie

Jack Miller: Czułem się komfortowo i pewnie

Jack Miller z zespołu Marc VDS Honda zaskoczył w piątek przed GP Hiszpanii, plasując się w treningach dwukrotnie w TOP3. Zwycięzca jednego z zeszłorocznych wyścigów potwierdził, że po prostu w takich warunkach, jakie panowały wczoraj, Hondy są nadzwyczaj szybkie. Sam Australijczyk czuł się na torze bardzo dobrze, czemu dawał wyraz w wypowiedziach.

“Czułem się naprawdę komfortowo na motocyklu gdy było mokro o poranku i byłem zadowolony, mogąc powalczyć i znaleźć się w czołowej trójce. Początek popołudniowej sesji był dość trudny, ponieważ wciąż było kilka mokrych miejsc. Ale ostatecznie wszystko całkowicie wyschło i byłem zadowolony z osiągniętego czasu.” – powiedział Jack Miller po dwóch piątkowych treningach.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Zrobiłem wynik 1:39.964s, i to mój najlepszy czas tu w Jerez. Jechałem wtedy sam na torze i po prostu jechało mi się pewnie i komfortowo, a motocykl zachowywał się dobrze. Świetnie wyczuwam przód motocykla i mogę naciskać gdziekolwiek chcę, bez zbliżania się do limitu. To wspaniały początek weekendu i mam nadzieję, że na tej bazie możemy zbudować dobry wynik w niedzielę.” – dodał zawodnik prywatnej belgijskiej ekipy.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
115 zapytań w 0,361 sek