Home / MotoGP / Jack Miller już wygrywa na KTM

Jack Miller już wygrywa na KTM

Jack Miller w przerwie wakacyjnej w MotoGP nie zapomina o treningach. Zawodnik Ducati udał się do Australii, by w Conondale w stanie Queensland wziąć udział w wyścigu motocrossowym „Battle in the Bush”.

Miller dosiadł KTM-a, dla którego będzie startował w przyszłym roku w MotoGP, jednak jego motocykl miał zdjęte wszelkie oznaczenia wskazujące na tę markę, z uwagi na obowiązujący wciąż kontrakt z Ducati.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Miller, który jest fanem motocrossu, wygrał w zawodach w klasie Open (2. i 1. pozycja w dwóch startach), dla motocykli czterosuwowych. Startował również w klasie 125ccm dla dwusuwów, gdzie zajmował w dwóch startach pozycje 3. i 2., co przełożyło się na drugie miejsce w klasyfikacji łączonej.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
149 zapytań w 1,312 sek