Home / MotoGP / Jack Miller: Nie odrzuciłem oferty Repsol Hondy

Jack Miller: Nie odrzuciłem oferty Repsol Hondy

Jack Miller zaprzeczył doniesieniom hiszpańskiej prasy, która przekazała, że Australijczyk odrzucił ofertę, którą miała złożyć Repsol Honda. Zawodnik Pramac Ducati przyznał, że rozważyłby taką opcję. Jest już pewne, że za rok nie zobaczymy w fabrycznym zespole Daniego Pedrosy.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Nie odrzucałem żadnej oferty. Repsol Honda? Musiałbym to przemyśleć. To zależy od wielu kwestii… Wszystko jest możliwe. Jestem zadowolony tu, gdzie jestem. Ale oczywiście, jeśli puka do ciebie zespół fabryczny, nie zamykasz przed nim drzwi. Tak czy inaczej, jestem zadowolony z obecnego miejsca.” – powiedział Jack Miller niedługo po nieudanym dla siebie wyścigu o GP Włoch.

Źródło: motorsport.com

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 3

  1. Nie miałbym nic przeciwko, tylko na ile byłoby to realne? Relacje z Marquezem (szczególnie z jego młodszym bratem i jego menago, hehe) są raczej srednie :D

  2. Widać Jack nauczył się trochę PR-owej gadki:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
110 zapytań w 0,427 sek