Home / MotoGP / Jack Miller zamknie sezon startem w mistrzostwach Australii!

Jack Miller zamknie sezon startem w mistrzostwach Australii!

Jack Miller zaskoczył informacją, że dla niego sezon nie został jeszcze zakończony. Zawodnik Ducati postanowił wziąć udział w lokalnych mistrzostwach Australian Superbike, korzystając oczywiście z Panigale V4 R.

Ducati oczywiście musiało wyrazić zgodę na start swojego zawodnika w serii superbike w Australii. Dla tego kraju start Millera to namiastka MotoGP. Przypomnijmy, że z powodu pandemii koronawirusa od dwóch lat GP Australii na Phillip Island było odwoływane. Sytuacja w tym kraju wciąż jest bardzo trudna, a ograniczenia – restrykcyjne.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Wyścigi w Australian Superbike z udziałem Millera odbędą się w dniach 3-5 grudnia na torze The Bend w Południowej Australii. Zawodnik Ducati weźmie udział w dwóch zaplanowanych wyścigach. Zmierzy się m.in. z synem legendy Ducati – Troy’a Baylissa – Olym, który za rok będzie już jeździł w World Supersport.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Komentarze: 1

  1. no i fajnie, a Stary Bayliss już się nie ściga? bo w 2019 jeszcze można go było tam zobaczyć

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
171 zapytań w 1,177 sek