Home / MotoGP / Javier Alonso odchodzi z Komisji Wyścigowej

Javier Alonso odchodzi z Komisji Wyścigowej

Javier Alosno

Szefowie MotoGP potwierdzili kilka dni temu, że dyrektor zarządzający poszczególnymi rundami grand prix – Javier Alonso – nie będzie dalej pełnił swojej funkcji. GP Walencji było jego ostatnim w takiej roli. Była to jedna z najważniejszych osób, zajmująca się przebiegiem wyścigów MotoGP.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Alonso współpracował z firmą Dorna od 1992 roku. “Możemy potwierdzić, że Javier Alonso nie pracuje już dla Dorny. W kolejnych dniach poinformujemy o nowej strukturze zarówno w Dornie jak i w Komisji Wyścigowej.” – powiedział Ignacio Sagnier, szef komunikacji.

Źródło: motogp.com

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. Nie wiem, czy to dobrze, czy źle, ale jeśli zarządzał kalendarzem, to przydałby się ktoś, kto wprowadziłby “małą rewolucję” :)

  2. Trochę chyba niespodzianka, że odchodzi. Niedawno przecież go do WSBK oddelegowali.

    Był chyba najwierniejszym pucybutem Ezpelety, no, przynajmniej TOP 3.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
143 zapytań w 0,478 sek