Home / MotoGP / Joan Mir analizował błędy z Argentyny przed GP Ameryk

Joan Mir analizował błędy z Argentyny przed GP Ameryk

Po znakomitym początku sezonu w Katarze, Joan Mir nieco pogubił się w rundzie w Argentynie. Nie zdobył tam punktów, ale do Austin przyjeżdża z optymistycznym nastawieniem. Mir w swoim jedynym sezonie w Moto2 zajmował tam czwarte miejsce.

“Po trudnym wyścigu w Argentynie zdecydowanie czekam już na ściganie w Teksasie, nie tylko aby osiągnąć lepszy wynik niż ostatnio, ale – co najważniejsze – by wrócić do pozytywnych odczuć, jakie miałem w Katarze i przez całą zimę.” – powiedział debiutant z zespołu Suzuki.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Zespół i ja pomiędzy wyścigami spędziliśmy wiele czasu, aby lepiej zrozumieć to, co poszło nie tak na Termas de Rio Hondo i wyciągnąć wnioski z naszych błędów, więc jestem pewny, że odbijemy się w Austin! COTA i to nie jest jeden z moich ulubionych torów jeśli chodzi o układ, ale w przeszłości potrafiłem tam być bardzo szybki, więc nie obawiam się zbytnio.” – uspokaja Joan Mir.

Źródło: Suzuki

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. Liczę na finisz między 5-8 miejscem na suchym dla Mira

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
174 zapytań w 1,541 sek