Home / MotoGP / Joan Mir nie jedzie w GP Austrii!

Joan Mir nie jedzie w GP Austrii!

Po poniedziałkowym, bardzo groźnym wypadku na testach w Brnie, Joan Mir weźmie wolne od kolejnej rundy grand prix, która odbędzie się już w ten weekend na Red Bull Ringu. Przypomnijmy – zawodnik Suzuki przewrócił się w Czechach i szybko został przetransportowany do Centrum Medycznego. Na szczęście nie doznał złamań, ale stwierdzono u niego stłuczenie płuc. Musiał trafić do szpitala w Brnie.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Hiszpański zawodnik wraz z zespołem Suzuki podjęli wspólną decyzję, aby nie startować w GP Austrii, bowiem Mir nie doszedł jeszcze do pełni sił i potrzebuje kilku dni odpoczynku. Hiszpan ma być gotowy na GP Wielkiej Brytanii na torze Silverstone, które odbędzie się za niespełna dwa tygodnie. Tymczasem Suzuki na Red Bull Ringu pojedzie jedynie z jednym zawodnikiem – Alexem Rinsem.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. Szkoda Mira oby się szybko wykurował

  2. Szkoda że Guintoliego nie wzięli na zastępstwo. A Joan niech szybko na tor wraca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
173 zapytań w 0,534 sek