Home / MotoGP / Jonas Folger: Tym razem czekałem na Sachsenring jeszcze mocniej

Jonas Folger: Tym razem czekałem na Sachsenring jeszcze mocniej

Jedyny niemiecki zawodnik w MotoGP – Jonas Folger – przyznał, że będzie czuł dodatkową presję startując przed własną publicznością. Po siedmiu kolejnych wyścigach ze zdobyczą punktową, Niemiec w Assen TT popełnił błąd i przewrócił się. Oznacza to, że nie ma już zawodników, którzy punktowaliby we wszystkich wyścigach.

“Nie muszę chyba mówić, jak bardzo czekam na rundę na Sachsenringu. To dla mnie wyjątkowy wyścig w każdym sezonie, a teraz jest jeszcze bardziej niezwykły, bo jestem w końcu w klasie MotoGP. Na torze będzie mnie wspierało mnóstwo ludzi. Mam nadzieję, że widownia będzie bardzo liczna.” – powiedział jeszcze przed weekendem wyścigowym Jonas Folger, startujący dla zespołu Tech 3 Yamahy.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“W Assen wykonaliśmy świetną robotę, wyłączając wyścig, w którym popełniłem duży błąd. Nie chciałbym, by przytrafił się ponownie. Sądzę, że w Niemczech mogę spisać się dobrze. Mam nadzieję, że będzie sucho, ponieważ ostatnio w Assen było dość ciężko odpowiednio ustawić motocykl, jako że warunki były zmienne. Tak czy inaczej, dam z siebie absolutnie wszystko, aby moja domowa publiczność mogła poczuć się w ten weekend dumna.” – dodał.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. Bradl potrafił zaskoczyć przed swoją publicznością, mam nadzieję, żę Folger nie będzie słabszy :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
129 zapytań w 0,511 sek