Home / MotoGP / Jordi Torres złamał palec i nie wystartuje w GP Malezji

Jordi Torres złamał palec i nie wystartuje w GP Malezji

W GP Malezji nie zobaczymy Jordi Torresa. Hiszpan był jednym z tych zawodników, którzy zostali zaskoczeni nagłą zmianą pogody w czwartym treningu MotoGP na torze Sepang. Nad torem zaczął padać deszcz, i Torres wyleciał w żwir. Tak nieszczęśliwie, że złamał kciuk.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Torres szybko zdał sobie sprawę, że sprawa wygląda poważnie. W asyście obsługi toru szybko trafił do centrum medycznego, gdzie potwierdzono, że kciuk został złamany. Hiszpan nie będzie więc w stanie stanąć na starcie GP Malezji. Ironią losu jest to, że zastępował Tito Rabata, który kilka rund wcześniej złamał nogę. I był to prawdopodobnie koniec startów Torresa w tym roku, bowiem Rabat chce stanąć na starcie GP Walencji.

Fot. facebook.com/realeavintia

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
164 zapytań w 1,335 sek