Home / MotoGP / Kara dla Bindera za kolizję z Millerem

Kara dla Bindera za kolizję z Millerem

Brad Binder z ekipy KTM nie ma ostatnio najlepszej passy. Zawodnik z RPA w GP Teruel nie przejechał nawet jednego okrążenia. Tuż po starcie na Motorland Aragon wjechał w tył motocykla Jacka Millera. Obaj upadli. Binder został uznany wyłącznym sprawcą kolizji.

Sędziowie MotoGP nałożyli na zawodnika KTM Karę Długiego Okrążenia, którą musi wykonać w kolejnej rundzie – GP Europy na torze w Walencji, 8 listopada. Binder przyjął winę za incydent i od razu przeprosił Jacka Millera.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Duży błąd, przykro mi i przepraszam Jacka za zdjęcie go z toru. Zrobiłem coś takiego już drugi raz w tym roku (wcześniej w Jerez, zderzając się z Miguelem Oliveirą – redakcja), co jest naprawdę nie w porządku. Ale co można teraz zrobić? Przepraszam wszystkich w Pramacu za zepsucie wyścigu.” – przyznał Binder po GP Teruel.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
115 zapytań w 0,406 sek