Home / MotoGP / Kara dla Millera

Kara dla Millera

Jack Miller otrzymał karę cofnięcia o trzy miejsca na starcie za zajechanie drogi Fabio Quartararo podczas Q2 w kwalifikacjach do GP Argentyny.

Kliknij, aby pominąć reklamy

W końcowej fazie kwalifikacji, Quartararo jechał na szybkim okrążeniu, i natknął się na wolno jadącego Millera, który był na linii wyścigowej.

Quartararo musiał zaprzestać walki na tym okrażeniu. Ostatecznie uplasował się na szóstej pozycji. Miller był 11., ale po karze ruszy z 14. miejsca.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 6

 1. I prawidłowo. Ten cały Miller zaczyna mnie denerwować. Narzeka że ktoś wykonał niebezpieczny manewr a sam zachowuje się jak dzban.

 2. Ah. No.
  Jeszcze rok/dwa lata temu Quartararo i Miller mieli najlepsze relacje w stawce.
  Ale 2 incydenty i wszystko poszło się….
  To przykład tego że zawodnicy którzy ze sobą walczą nie mogą się zbytnio lubić
  Marquez i Rossi,Rosberg Hamilton no cóż..

 3. Koleś wgl tam nie pasuje. Dzban i tyle.

 4. W Pracy nie ma się kolegów tylko są znajome twarze. Tak jest i na torze podczas wyścigów mogą się lubić poza wyścigami a podczas już nie.

 5. Taxi miller niechaj wroci na satelite

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
170 zapytań w 1,265 sek