Home / MotoGP / Kara dla Morbidellego za zły próbny start

Kara dla Morbidellego za zły próbny start

Franco Morbidelli, który w kwalifikacjach zajął 12. miejsce, ostatecznie wyruszy do GP Indonezji z 15. pola. Włoch otrzymał karę cofnięcia o trzy miejsca na starcie.

Zawodnik Yamahy został ukarany za niewłaściwe zachowanie podczas procedury próbnego startu. Ustawił się przed zawodnikami, którzy oczekiwali by zrobić próbny start, a powinien stanąć za ich plecami.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Na karze dla Morbidellego skorzysta trzech rywali: Luca Marini, który przesunie się z 13. na 12. pole, Marco Bezzecchi, który był 14. ale wystartuje z 13. miejsca, oraz Marc Marquez, który ustawi Hondę na 14. zamiast na 15. miejscu startowym.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 3

  1. Alex Espargaro

    Za taką pierdole dostał karę a marquezik staje na linii wyścigowej czekajac żeby się za kimś holować to już tego nie widzą mają swojego pupilka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
166 zapytań w 1,202 sek