Home / MotoGP / Kolejna dzika karta dla Michele Pirro

Kolejna dzika karta dla Michele Pirro

Po raz drugi w tym sezonie Michele Pirro wystartuje w grand prix z dziką kartą. Włoski zawodnik testowy Ducati pojedzie w ten weekend w GP San Marino na torze Misano Adriatico, dołączając do Andrei Dovizioso i Jorge Lorenzo.

Pirro tradycyjnie dostaje od Ducati możliwość startu w domowych, włoskich rundach MotoGP i teraz nie jest inaczej. W GP Włoch na Mugello w kwalifikacjach poszło mu świetnie i zajął w nich czwarte miejsce. Wyścig ukończył na dziewiątej lokacie.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Ducati przyjeżdża do Misano, mając na czele mistrzostw świata Andreę Dovizioso. Ja będę wykonywał swoją część pracy, celując w danie z siebie wszystko, włączając się do walki z czołowymi zawodnikami.” – powiedział Pirro.

„To wyjątkowy moment dla nas. Musimy pozostać skupieni i zdeterminowani, aby odpowiednio, z chłodną głową móc poradzić sobie z wszelkimi możliwymi sytuacjami w wyścigu. Mamy duży potencjał i trzeba to wykorzystać.” – dodał.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. Może nawet wygra to Grand Prix, ale najpierw koniecznie musi się ustawić w kolejkę żeby „pogadać” ze Stonerem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
170 zapytań w 1,287 sek