Home / MotoGP / Kolejna operacja Nakagamiego. „Nadchodzi trudna zima”

Kolejna operacja Nakagamiego. „Nadchodzi trudna zima”

Takaaki Nakagami przeszedł drugi już zabieg operacyjny prawej dłoni, tuż po zakończeniu sezonu i na początku przerwy zimowej. Japoński zawodnik LCR Hondy teraz będzie musiał sporo popracować, aby dojść do pełni zdrowia przed testami przedsezonowymi, które rozpoczną się na początku lutego 2023 roku.

Nakagami odniósł kontuzję na otwierającym okrążeniu GP Aragonii, gdy potrącił go Marc Marquez na zepsutym motocyklu. Japończyk bardzo chciał wziąć udział w swoim domowym wyścigu na Motegi zaledwie tydzień później, ale był to ogromny błąd, ponieważ podczas jazdy ręka została uszkodzona jeszcze mocniej. Nakagami poddał się operacji i nie wziął udziału w GP Tajlandii, GP Australii i GP Malezji.

Kliknij, aby pominąć reklamy

#30 później wrócił jeszcze na tor przed końcem sezonu i wystartował w GP Walencji, a także wziął udział w testach powyścigowych. Po ich zakończeniu przeszedł drugą operację – ścięgna w prawej dłoni. „Zbliża się ciężka zima” – napisał Nakagami pod zdjęciem w mediach społecznościowych.

Źródło: motogp.com

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
147 zapytań w 1,202 sek