Home / Inne / Kolejne bilety na MotoGP do wzięcia – na rzecz Nelly

Kolejne bilety na MotoGP do wzięcia – na rzecz Nelly

Kolejny, czwarty już komplet biletów trafił na aukcję w serwisie eBay, a dochody z tej aukcji przeznaczone zostaną na niezbędny zabieg operacyjny dla redakcyjnej koleżanki, Nelly. 23-latka ma duże problemy ze zdrowiem od samego urodzenia. Jej największy kłopot to bardzo duża skolioza, która coraz bardziej uniemożliwia jej normalne funkcjonowanie. Bilety na grand prix wraz ze wstępem w niedostępne zwykle miejsca wystawił zespół LCR Hondy.

Cała historia Nelly (https://www.facebook.com/nelka23) znajduje się w załączonym poniżej materiale video, gdzie opowiada o problemach zdrowotnych, które ma od samego urodzenia.

Obecnie potrzebuje operacji, której koszt jest ogromny, sięga 600 000 złotych! Dwa zabiegi operacyjne mają zostać przeprowadzone w szpitalu Santa Cecilia Hospital we włoskiej miejscowości Cotignola, przez doktora Francesco Lolli i jego zespół.

Pieniądze z aukcji trafią do puli, przeznaczonej na przeprowadzenie kosztownego zabiegu operacyjnego. Obecnie cena przekroczyła 1700 euro. Aukcja kończy się w piątek, z dniem 27 kwietnia, o 22:53.

Pomóc Nelce można na wiele sposobów, również dokonując wpłaty wybranej kwoty pod poniższym linkiem w serwisie Pomagam.pl.

https://pomagam.pl/wspieramyNelly

W pakiecie do wzięcia są więc dwie wyjątkowe wejściówki od zespołu LCR Hondy. Można je zrealizować podczas dowolnej europejskiej rundy Motocyklowych Mistrzostw Świata, lub po uzgodnieniu, w którejś z rund na innym kontynencie. Zwycięzca aukcji będzie mógł także przebywać w strefie dla gości wraz z zespołem LCR Hondy

To nie wszystko. Zwycięzca aukcji przez całe trzy dni weekendu będzie miał zapewnione lunche i open bar, a także otrzyma dwie koszulki od zespołu LCR Hondy, którego garaże będzie mógł odwiedzić w czasie którejś z sesji w trakcie weekendu. Można również wejść na start, przed wyścigiem! Więcej na temat tej wyjątkowej aukcji przeczytacie w samej jej treści.

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
125 zapytań w 0,417 sek