Home / MotoGP / Komiksowa książka Rossi'ego już w sprzedaży

Komiksowa książka Rossi'ego już w sprzedaży

Przedsiębiorstwo grafiki Verona wydało właśnie na sprzedaż zbiór historyjek narysowanych przez “komicznego artystę” Milo Manara dla “Quarantasei”, napisanych wspólnie z Valentino Rossi’m. Historie zaprezentowane w nowej książce są rysunkami narysowanyPrzedsiębiorstwo grafiki Verona wydało właśnie na sprzedaż zbiór historyjek narysowanych przez “komicznego artystę” Milo Manara dla “Quarantasei”, napisanych wspólnie z Valentino Rossi’m. Historie zaprezentowane w nowej książce są rysunkami narysowanymi przez autora przed “procesem” kolorowania. Pierwszy nakład wyprodukowano w 3000 kopii.

Rossi jest głównym bohaterem historii, która prezentuje również jego psa Guido oraz jego bohaterów, którymi są: Steve McQueen, Jim Morrison i Enzo Ferrari. Mistrz Świata jeżdżący w zespole Camel Yamaha pokazał już rysunki Milo Manary na swoim kasku w GP Włoch na torze Mugello. Gwiazda MotoGP napisała też krótkie wprowadzenie dla graficznej powieści.

“Komiks jest magiczny. To dla wielu fanów, którzy mnie lubią. Być częścią tej książki, wymyślonej przez największego komiksowego autora na świecie, jest najfajniejszym uczuciem. W dodatku Milo jest osobą z wielkim charakterem. On jest kimś, kogo lubisz od pierwszy chwili spotkania.” dodał Rossi.

Źródło: www.motogp.com

AUTOR: nelka-23

Zainteresowana wszelkiego rodzaju sportami motorowymi, głównie MotoGP, WSBK oraz F1. Studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Z portalem MOTOGP.PL związana od maja 2006 roku, od 2012 współpracująca z zespołem LCR Honda startującym w MotoGP.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
127 zapytań w 0,384 sek