Home / MotoGP / Konferencja prasowa Pawła Szkopka w Poznaniu

Konferencja prasowa Pawła Szkopka w Poznaniu

W niedzielę, 15 maja, odbędzie się konferencja prasowa jedynego polskiego motocyklisty ścigającego się w Mistrzostwach Świata klas produkcyjnych, Pawła Szkopka. Początek planowany jest na godzinę 10.00 na torze Poznań, gdzie aktualnie rozgrywana jest inaugW niedzielę, 15 maja, odbędzie się konferencja prasowa jedynego polskiego motocyklisty ścigającego się w Mistrzostwach Świata klas produkcyjnych, Pawła Szkopka.
Początek planowany jest na godzinę 10.00 na torze Poznań, gdzie aktualnie rozgrywana jest inauguracyjna runda Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski, w której gościnnie startuje nasz reprezentant.

29-letni zawodnik wraz ze swoim czeskim zespołem, K+L Intermoto Czech Republic, zamierza odpowiedzieć na pytania dziennikarzy oraz kibiców dotyczących jego występów w Word Supersport. Po zakończeniu konferencji będzie możliwość porozmawiania z Pawłem Szkopkiem oraz uzyskania jego autografu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
120 zapytań w 0,339 sek