Home / MotoGP / Koniec weekendu dla Haydena

Koniec weekendu dla Haydena

Nicky Hayden

Nicky Hayden wycofał się z dalszego ścigania w rundzie o Grand Prix Włoch i nie zobaczymy Amerykanina już do końca weekendu na torze Mugello. Byłemu Mistrzowi Świata w jeździe przeszkodziła kontuzja i wszystko wskazuje na to, że już za kilka dni przejdzie on operację.

Nicky zmagał się z urazem nadgarstka, a dokładniej zapaleniem stawu, trzy lata temu. Przy okazji rundy w Jerez kontuzja się odnowiła, a szereg zabiegów jakie przeszedł #69 na niewiele się zdały.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Przed rundą na Mugello wydawało się, że wszystko jest w porządku, ale tak jednak nie było. Podczas wczorajszego treningu FP1 Hayden przejechał zaledwie kilka okrążeń, a dziś w ogóle nie pojawił się na torze.

Zespół Drive M7 Aspar poinformował przed FP3, iż Amerykanina na Mugello do końca weekendu nie wyjedzie na tor. Wydaje się, że kontuzja jest poważna, bo na przyszły tydzień – prawdopodobnie na wtorek – zaplanowano już operację.

AUTOR: nelka-23

Zainteresowana wszelkiego rodzaju sportami motorowymi, głównie MotoGP, WSBK oraz F1. Studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Z portalem MOTOGP.PL związana od maja 2006 roku, od 2012 współpracująca z zespołem LCR Honda startującym w MotoGP.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
166 zapytań w 1,222 sek