Home / MotoGP / ROZWIĄZANIE KONKURSU: Wygraj biografię i świąteczną koszulkę Rossiego!

ROZWIĄZANIE KONKURSU: Wygraj biografię i świąteczną koszulkę Rossiego!

Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi mailowe na konkurs związany z Valentino Rossim, w którym do wygrania była koszulka oraz książka. Poniżej poprawne odpowiedzi.

1) W jakim wyścigu w królewskiej klasie zadebiutował Valentino Rossi i jaki osiągnął w nim wynik?
– GP RPA 2000, którego nie ukończył
2) Jaką najmniejszą i największą różnicą punktów Rossi zdobywał tytuł w MotoGP?
– 45 i 147
3) Podaj liczbę podiów zdobytych przez Rossiego dla każdego producenta reprezentowanego w klasie królewskiej (500ccm + MotoGP)
– Honda: 54
– Yamaha 142
– Ducati 3

i tyle wystarczyło podać, aby odpowiedź została zaliczona jako poprawna. Oczywiście, jeśli ktoś podał więcej informacji (np. konkretne sezony, czy nazwiska pokonanych w walce o tytuł rywali) to również taką odpowiedź uznawaliśmy. Wśród poprawnych odpowiedzi wylosowaliśmy jedną osobę, do której wędrują nagrody: jest to Arek Kwaśniak. Gratulujemy :)

Za ufundowanie koszulki dziękujemy: Motocyklista.pl – koszulka, czapki i pozostałe gadżety z obszernej kolekcji MotoGP – sklep.motocyklista.pl

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.
Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
164 zapytań w 1,197 sek