Home / MotoGP / Konkurs: Wygraj wejście na paddock MotoGP od Petronas Yamahy!

Konkurs: Wygraj wejście na paddock MotoGP od Petronas Yamahy!

Marzy Ci się wejście na paddock MotoGP i spędzenie całego weekendu Grand Prix jak prawdziwa gwiazda? Sprawdź, co przed Bożym Narodzeniem przygotowali dla kibiców team Petronas Yamaha SRT oraz fundacja Two Wheels for Life!

Kliknij, aby pominąć reklamy

Fundacja Two Wheels for Life łączy siły z najlepszym satelickim teamem MotoGP – PETRONAS Sepang Racing Team, który w sezonie 2020 sięgnął po 6 zwycięstw w wyścigach klasy królewskiej. Dzięki nim dwójka szczęśliwców już w przyszłym roku ma szansę przeżycia najlepszej przygody w swoim życiu. I co najlepsze – nie zapłaci za to tzw. miliona monet. O co chodzi?

Po kolei. Wystarczy, że kupisz los o wartości 5 funtów (ok. 30 zł) wspierający fundację Two Wheels for Life. Dzięki temu weźmiesz udział w loterii, w której do wygrania jest VIP-owski weekend w paddocku MotoGP, na wybranym przez siebie torze z całego kalendarza 2021 MotoGP. Włącznie z zakwaterowaniem i lotami!

Warto przypomnieć, że w przyszłym roku ekipę Petronasa w MotoGP reprezentować będzie sam 9-krotny mistrz świata Valentino Rossi oraz jego rodak i przyjaciel Franco Morbidelli, który wygrał w tym roku trzy wyścigi.

Pakiet zawiera :

 • dwie wejściówki na paddock
 • bilet na parking znajdujący się w pobliżu paddocku
 • wejście na pola startowe w dniu wyścigu
 • dostęp do jednostki gościnnej teamu Petronas SRT w sobotę i niedzielę
 • pit-tour z przewodnikiem
 • spotkanie z zawodnikami teamu Petronas SRT
 • dwa zestawy gadżetów teamu Petronas Yamaha SRT
 • trzy noclegi w 4* hotelu
 • loty w obie strony, włącznie z bagażem oraz transferem na lotnisko
 • transfery na tor w sobotę i niedzielę
 • Loteria startuje w piątek 20 listopada 2020 o godzinie 11:00 (GMT) i zakończy się po 6 tygodniach, dokładnie 31 grudnia 2020 roku o godzinie 18:00 (GMT).

Loteria dostępna pod tym linkiem 

Wszystkie zebrane w ten sposób pieniądze przekazywane są na cele charytatywne. Więcej o fundacji znajdziecie na stronie internetowej https://www.twowheelsforlife.org/. Na stronie fundacji znajdziecie też aukcje z gadżetami od zawodników MotoGP, od sliderów, zdjęć, różnego rodzaju pamiątek, przez rękawice, aż na butach skończywszy.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Aleksander Bala

Wyścigi motocyklowe zacząłem śledzić pod koniec sezonu 2014. Szybko stały się one moją największą pasją i już niedługo później, zacząłem o nich pisać. Lubię zdobywać wiedzę i dzielić się nią w aspektach takich jak: mentalność zawodników oraz przebieg ich kariery, rozwój technologii używanej w motocyklach, poszukiwania młodych talentów czy najciekawsze wydarzenia z przeszłości. Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
132 zapytań w 0,395 sek