Home / MotoGP / Kontuzjowani przed wyścigiem MotoGP w Malezji

Kontuzjowani przed wyścigiem MotoGP w Malezji

Kontuzja Troya Baylisa może być poważniejsza niż na początku podejrzewano i jego występ w tym roku stoi pod znakiem zapytania. Nieoficjalne źródła mówią, że Troya w ostatnich trzech wyścigach może zastąpić Australijski kierowca WSBK Chris Vermeulen. Kontuzja Troya Baylisa może być poważniejsza niż na początku podejrzewano i jego występ w tym roku stoi pod znakiem zapytania. Nieoficjalne źródła mówią, że Troya w ostatnich trzech wyścigach może zastąpić Australijski kierowca WSBK Chris Vermeulen.
Młody Australijczyk będzie mógł startować na swoim torze w Phillip Island, w Turcji gdzie jeszcze nikt nie jeździł oraz na obiekcie w Walencji, gdzie zawodnik zapoznał się z tym torem podczas startów w WSBK.

Marco Melandri wystąpi jednak na torze Sepang w Malezji. W poprzednim wyścigu, na torze w Motegi, włoski kierowca w wypadku spowodowanym przez Rossiego nabył kontuzji prawej kostki jego występ był niewiadomy. Prawie wszyscy spodziewali się, że nie zobaczą Melandriego na treningu w piątek. Jednak Marco pojawił się i pomimo niepewnych warunków zdołał wykręcić dziesiąty czas. Przypomnijmy, że Melandri jeździ z otwartą raną na prawej nodze z 35 szwami, sam Marco powiedział : „ Będzie bardzo trudno kierować motor z taką raną i nie wiem czy mam tyle siły aby móc jeździć na najwyższym poziomie”.

Kontuzjowanego podczas GP Japonii Alexa Hofmanna zastąpi ponownie w tym sezonie zawodnik z Francji – Olivier Jacque.

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
125 zapytań w 0,411 sek