Home / MotoGP / Kontuzjowani zawodnicy wracają do gry podczas GP Niemiec

Kontuzjowani zawodnicy wracają do gry podczas GP Niemiec

W następny weekend Motocyklowe Grand Prix zawita do Niemiec. Oznacza to powrót kilku zawodników, którzy zmuszeni byli „przesiedzieć” kilka wyścigów w domu lub w szpitalu, z powodu kontuzji.

W klasie MotoGP, Sete Gibernau i ToniW następny weekend Motocyklowe Grand Prix zawita do Niemiec. Oznacza to powrót kilku zawodników, którzy zmuszeni byli „przesiedzieć” kilka wyścigów w domu lub w szpitalu, z powodu kontuzji.

W klasie MotoGP, Sete Gibernau i Toni Elias prawdopodobnie stęsknili się już za wyścigami, gdyż opuścili oni rundę w Assen i Donington Park. Sete w Katalonii, po wypadku na pierwszym zakręcie, doznał złamania obojczyka, natomiast Elias po wypadku na pierwszej wolnej praktyce w Assen, miał kontuzję ramienia.

Przerwa między wyścigiem w Wielkiej Brytanii a rundą w Niemczech, daje też szansę zawodnikom klasy MotoGP: Valentino Rossi, Marco Melandri i Loris’owi Capirossi, na wyzdrowienie z kontuzji.

W wyścigu klasy 250cc zobaczymy powrót Martin’a Cardenas, który złamał obojczyk podczas jego debiutu w zespole Repsol Honda Team. Jeździec Dirk Heidolf będzie na dobrym „tropie” po raz pierwszy od zaczęcia się czerwca. Taro Sekiguchi opuści wyścig w Niemczech i w Brnie, po czym wróci do ścigania się w ćwierćlitrówkach.

Tomoyoshi Kayama potwierdził swój udział w wyścigu na torze Sachsenring, po opuszczonych trzech wyścigach z powodu złamania nadgarstka.

Źródło: www.motogp.com

AUTOR: nelka-23

Zainteresowana wszelkiego rodzaju sportami motorowymi, głównie MotoGP, WSBK oraz F1. Studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Z portalem MOTOGP.PL związana od maja 2006 roku, od 2012 współpracująca z zespołem LCR Honda startującym w MotoGP.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
120 zapytań w 0,360 sek