Home / MotoGP / Kontuzjowany Rabat opuści testy na Phillip Island

Kontuzjowany Rabat opuści testy na Phillip Island

Zespół Marc VDS będzie w najbliższych testach MotoGP Australii jeździć tylko z jednym zawodnikiem – Jackiem Millerem. Tito Rabat nie poleciał na Phillip Island z powodu poważnej kontuzji, jaką odniósł we wcześniejszych testach w Malezji.

Przypomnijmy, że Rabat doznał złamania kości dłoni i stopy. Najgorsze jednak okazało się uszkodzenie i bardzo głęboka rana na lewym kolanie, która okazała się decydująca jeśli chodzi o sensowność wybrania się do Australii.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Hiszpan z zespołu Marc VDS ma założone szwy i rana musi się zagoić. Udział w testach wiązałby się z ryzykiem infekcji i przedłużonego czasu gojenia. Tito Rabat ma wrócić na kolejne testy przedsezonowe. Zawodnicy udadzą się do Kataru, gdzie będą testować na krótko przed pierwszą rundą sezonu.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. Czy ktoś mógłby podać link gdzie można obejrzeć testy:-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
131 zapytań w 0,427 sek