Home / MotoGP / Koronawirus w zespole LCR Hondy

Koronawirus w zespole LCR Hondy

U jednego z członków ekipy LCR Hondy na padoku GP Katalonii wykryto koronawirusa. Satelicki zespół Hondy przygotowuje się jednak do niedzielnej rundy w ten sam sposób co zwykle, bowiem zakażoną osobę – a także trzy inne, które miały z nią kontakt – zastąpiono już innymi.

Kliknij, aby pominąć reklamy

LCR Honda o wykryciu koronawirusa u jednego z pracowników poinformowała w piątkowy wieczór. Trzech innych pracowników, którzy bezpośrednio kontaktowali się z tą osobą, również od razu przebadano, i wyniki we wszystkich tych trzech przypadkach były negatywne. Za całą czwórkę będą jednak pracowały inne osoby, a więc wsparcie dla Cala Crutchlowa i Takaakiego Nakagamiego podczas dalszej części weekendu będzie takie samo.

Tymczasem warto przypomnieć, że do walki wraca jedyny jak na razie zawodnik grand prix, który musiał opuścić ściganie z powodu koronawirusa. Chodzi oczywiście o Jorge Martina w Moto2, który po dwuwyścigowej absencji poniósł duże straty w generalce.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
132 zapytań w 0,386 sek