Home / MotoGP / KTM chce przedłużyć umowy z Espargaro i Binderem

KTM chce przedłużyć umowy z Espargaro i Binderem

Szef KTM Pit Beirer powiedział, że planem austriackiej ekipy jest pozostawienie na sezon 2021 obecnego składu, a więc doświadczonego Pola Espargaro oraz mającego debiutować w tym roku Brada Bindera. Ucina to spekulacje o możliwym transferze Andrei Dovizioso. Wedle tych pogłosek miałby się on zamienić miejscami z Hiszpanem.

“To trudny czas na zmiany zawodników, ponieważ nie odbył się jeszcze żaden wyścig, nikt nie może ocenić jak rozwija się i zawodnik, i motocykl. Jednocześnie, nie możemy czekać w nieskończoność. Już teraz prowadzimy negocjacje i celem jest przedłużenie naszych obecnych umów z zawodnikami.” – powiedział Pit Beirer.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“To normalne, że chce się usłyszeć jakie ktoś inny ma propozycje, ale jestem optymistą jeśli chodzi o moją chęć pozostawienia naszych obecnych reprezentantów. Zamiana Pola? Jeśli masz odnieść sukces, podążając za planem A, nie powinieneś marnować energii na przygotowywanie planu B.” – dodał.

“Skupiał się tylko na kontynuacji startów z naszymi czterema zawodnikami (wliczając satelickich). W tak ciężkich czasach rodzina musi pozostać rodziną. Mamy nadzieję przedłużyć umowy z Polem i Bradem jeszcze przed pierwszym wyścigiem.” – skomentował Beirer.

Źródło: motorsport.com

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
124 zapytań w 0,464 sek