Home / MotoGP / LCR Honda MotoGP specjalnie dla swoich Fanów!

LCR Honda MotoGP specjalnie dla swoich Fanów!

W latynoskiej części Ameryki, a także w Hiszpanii i na Filipinach w końcówce grudnia obchodzony jest dzień psikusów, w wielu krajach znany jako kwietniowy „Prima Aprilis”. Specjalnie na tą okazję zespół LCR Honda MotoGP przygotował coś specjalnego dla swoich Fanów.

Na poniższym filmie zobaczyć możecie zdjęcia, które normalnie nie są publikowane. Już po kliknięciu zaledwie jednego przycisku będziecie mogli obejrzeć „fotki” szefa włoskiej ekipy – Lucio Cecchinelliego, który jest niezwykle energicznym i nigdy nie męczącym się człowiekiem. Potem zobaczycie między innymi inżynierów tego zespołu, a także Fabio Mazzoniego, Elisę Pavan, Oscara Haro czy wiele, wiele innych osób zaangażowanych w to, by team LCR Honda MotoGP mógł startować w Motocyklowych Mistrzostwach Świata.

 

AUTOR: nelka-23

Zainteresowana wszelkiego rodzaju sportami motorowymi, głównie MotoGP, WSBK oraz F1. Studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Z portalem MOTOGP.PL związana od maja 2006 roku, od 2012 współpracująca z zespołem LCR Honda startującym w MotoGP.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
130 zapytań w 0,371 sek