Home / MotoGP / LCR Honda ze sponsoringiem Castrola?

LCR Honda ze sponsoringiem Castrola?

AU1347938

Być może w kolejnej rundzie MotoGP na torze Silverstone Cal Crutchlow wystąpi w malowaniu swojej Hondy w barwach Castrola – niepewne jest bowiem wsparcie ze strony firmy CWM.

Domowa runda Brytyjczyka odbędzie się w dniach 28-30 sierpnia. Lucio Checchinello tak skomentował brak oficjalnego komunikatu mimo, że pojawiły się zdjęcia nowego malowania: “To nowe malowanie, ale zrobione w celu wykonania filmu promocyjnego dla naszego sponsora, firmy Castrol. Dlatego nic jeszcze nie ogłosiliśmy. Z kontraktowego punktu widzenia, w tym momencie jesteśmy związani z obecnym sponsorem. Musimy spotkać się i zdecydować o przyszłości.”

Kliknij, aby pominąć reklamy

Decyzja ma zostać podjęta w przeciągu tygodnia. Spekuluje się, że od 2016 roku zespół LCR może powrócić do jednego motocykla. Priorytetem jest zatrzymanie Cala Crutchlowa w składzie. Drugi motocykl będzie możliwy tylko w przypadku znalezienia dodatkowego źródła finansowania.

Cal Crutchlow jako jedyny z tegorocznych zawodników satelickich stanął na podium ale w klasyfikacji jest zaledwie dziewiąty, głównie ze względu na nieukończenie czterech wyścigów.

Jack Miller z kolei związany jest bezpośrednio z Hondą i jeśli nie znajdzie miejsca w LCR, zostanie umieszczony w innej stajni.

Źródło: crash.net

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. Dobrze by było, gdyby LCR znalazło kasę na dwóch zawodników – warto było zobaczyć obu w parku zamkniętym w Argentynie :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
125 zapytań w 0,434 sek