Home / Inne / Liga Typerów 2019 na GP Kataru odwołana

Liga Typerów 2019 na GP Kataru odwołana

Dzisiejsza Liga Typerów zostaje niestety ODWOŁANA. Z powodu problemów technicznych ze stroną, niemożliwe jest oddawanie typów, a więc pierwszą tegoroczną rundą MotoGP, Moto2 i Moto3 będzie GP Argentyny za 3 tygodnie. Przepraszamy.

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 10

 1. No szkoda bo w moto 3 dałem 3 caneta i 2 dala porte

 2. Ufff jak zwykle zapomniałem :D

 3. No mi też w Moto3 dobrze poszło i dziwne, że są problemy z oddawaniem typów bo ja nie miałem żadnych a robiłem to dziś ok. godziny 13 czyli chwile przed pierwszym wyścigiem.

 4. Na motogp.com brak ligi czy ja czegoś nie widzę. Coś wiecie?

 5. Skandal! Jakoś oddałem typy i nie miałem z tym problemu. Jak w zeszłym roku nie mogłem oddać typów to nikt nic nie odwołał. Wszędzie panuje niesprawiedliwość. LOL

 6. No właśnie czy znane są Wam przyczyny braku typera na motogp.com ?
  W tutejszym typowaniu typowałem wczoraj – żadnych kłopotów nie było, po co czekać na ostatnią chwilę ?

 7. Lipa jak nic, jak w 2017 miałem problem z internetem na wczasach i nie chciało mi dodać i zrobiłem zrzut ekranu na którym jak byk było widać że 13:54 na motogp to nikt nie pofatygowal się wyjaśnić mi dlaczego nie przyjęli moich obstawien, a dziś dałem w moto2 dela porta i canet w pierwszej trójce, a w moto2 też dwa trafione schroter i balda, w motogp już ciężej się określić ile trafionych ale też coś by było, szkoda, czekam na Argentyne

 8. Mam propozycję – może zrobić tak, że gdy z powodu problemów technicznych ze stroną, niemożliwe jest typowanie, to wówczas chętni typować będą na mail, który podany jest w zakładce “kontakt”.
  Skrzynka mailowa otwarta do godziny jakiejś tam, a po zamknięciu czasu dostarczone maile są nieuwzględniane.
  Kto wie ile jeszcze razy trafi się dzień z problemami technicznymi ?

 9. A może żeby nie było pustych okienek w oddanych typach to jeśli ktoś nie odda lub nie zdąży to będzie miał przepisane typy z poprzedniej rundy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
169 zapytań w 0,690 sek