Home / MotoGP / Lorenzo będzie mógł dwa razy w tym roku testować Hondę

Lorenzo będzie mógł dwa razy w tym roku testować Hondę

Jak dowiedział się portal motorsport.com, zespół Ducati nie będzie robił przeszkód Jorge Lorenzo, jeśli ten zechce testować motocykl Hondy jeszcze w tym roku. Kontrakt Hiszpana wygasa z końcem roku, 31 grudnia, ale tradycyjnie, wcześniej odbywać się będą testy posezonowe. Pierwsze w Walencji, tuż po grand prix, a niedługo potem w Jerez.

Zwykle jest tak, że zawodnicy mogą testować motocykle nowych dla siebie zespołu jeszcze w trakcie obowiązującego kontraktu, nie mają jednak prawa wypowiadać się na temat przyszłego pracodawcy i jego sprzętu. Tak ma być i tym razem.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Kiedy Lorenzo odchodził z Yamahy do Ducati na koniec 2016 roku, mógł już w Walencji sprawdzić nową maszynę, jednak nie mógł wziąć udziału w prywatnych testach, które odbywały się jeszcze przed końcem roku. W tym roku drugie posezonowe testy w Jerez również są oficjalnymi testami, więc Ducati pozwoli Lorenzo wziąć udział i w Walencji, i w Jerez de la Frontera.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. Zwyczajne zachowanie gentelmenow ale w obecnych czasach to News..,. Ech, brawo Ducati

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
173 zapytań w 0,672 sek