Home / MotoGP / Lorenzo dementuje rewelacje hiszpańskiego radia

Lorenzo dementuje rewelacje hiszpańskiego radia

Jorge Lorenzo

Jorge Lorenzo zdementował informacje, które przekazała jedna z hiszpańskich stacji radiowych – zawodnik Yamahy nie wybiera się do Ducati i nie porozumiał się z włoską marką.

“Kiedy jesteś szybki i wygrywasz, chcą ciebie wszystkie fabryki, to jasne. Chcę zapewnić, że nie ma prawdy w plotkach, że mam kontrakt z innym producentem. Jak najszybciej chciałbym natomiast rozpocząć negocjacje z Yamahą, dotyczące mojej przyszłości. Moim marzeniem są starty z Yamahą do końca kariery.” – powiedział dwukrotny Mistrz Świata.

Kliknij, aby pominąć reklamy

26-letni zawodnik wygrał w 2013 roku osiem wyścigów – najwięcej ze wszystkich w MotoGP, ale i tak przegrał walkę o tytuł z Markiem Marquezem – rewelacją sezonu.

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. To chyba tylko formalne oświadczenie, nikt w to nie uwierzył :P

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
174 zapytań w 0,756 sek