Home / MotoGP / Lorenzo: Ducati ma jeszcze pole do poprawek

Lorenzo: Ducati ma jeszcze pole do poprawek

Jorge Lorenzo przyznał, że w jego opinii motocykl Ducati do rozpoczęcia sezonu będzie jeszcze lepszy niż teraz. Hiszpan “wygrał” testy przedsezonowe w Malezji, bijąc przy okazji rekord toru.

“Myślę, że wciąż mamy duży margines do osiągnięcia naszego pełnego potencjału. To dobry znak, ponieważ ukończyliśmy dziś testy na pierwszej pozycji i wciąż jest jeszcze pole do poprawek. Tym razem – po wcześniej poprawionym podwoziu – mieliśmy do dyspozycji silnik, który pozwala na płynniejszą jazdę w zakrętach. Prawdopodobnie wciąż musimy się poprawić przy wysokich obrotach, ale będziemy dalej pracować, aż znajdziemy na to sposób.” – powiedział Jorge Lorenzo.

Kliknij, aby pominąć reklamy

#99 przyznał, że konieczne jest jeszcze wykonanie pełnych testów na dystansie: “Musimy poczekać na symulację wyścigu, ponieważ nie mieliśmy szansy wykonać pełnej symulacji, ale odczucia są bardzo dobre. Ten motocykl daje mi więcej pewności siebie, jest bliższy stylowi, w jakim jeżdżę.”

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: motorsport.com

Czy Yamaha wygra GP Andaluzji?

View Results

Loading ... Loading ...

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 5

 1. Nie rozumiem Zeszłego roku mówił że musi zmienić swój styl jazdy by dopasować się do maszyny a teraz że motocykl zmieniił się do jego stylu Jedno z drugim trochę koliduje albo znajdzie się pośrodku i będzie w c…j d…e

 2. Jaka ‘kolizja’ ?
  Chodzi mi o to że że swojego naturalnego wrodzonego stylu talentu jazdy nie jest w stanie nikt zmienić by jeździć na takim poziomie w motogp gdzie ułamki sekund są na wage złota Dlatego nie był w stanie jechać (moim zdaniem) maszyną która w niczym nie ustępowała Hondzie
  Mysle że Ducati wziąwszy lekcje z minionego sezonu przygotowało mu sprzęt łagodniejszy bardziej pod jego punkt siedzenia więc może coś z tego bedzie czego mu życze..ale po prostu w o wątpie i tyle
  Lorenzo jest za delikatny za bardzo bojażliwy żeby osiągać badać limity jakie może mu dać TO moto
  Może po prostu sie myle ale taka jest moje zdanie na ten temat i każdy ma swoją wersje :)

 3. Polecam:
  Doctorow Cory-Mały Brat
  Frankowski Leo-Chłopiec i jego czołg
  Krzysztof Haladyn-na skraju strefy
  Lewicki Andriej-Wstęga
  Naprawde warto
  Poza tym jest German Masters :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
137 zapytań w 0,425 sek