Home / MotoGP / Lorenzo na pewno opuści GP Australii, by zdążyć na Malezję

Lorenzo na pewno opuści GP Australii, by zdążyć na Malezję

Jak poinformowało podczas rozgrzewki MotoGP Ducati, Jorge Lorenzo nie pojedzie w kolejnym wyścigu MotoGP – GP Australii, które już za tydzień ma zostać rozegrane na torze Phillip Island. Przypomnijmy, że Hiszpan ma pękniętą kość nadgarstka. Doszło do tego w treningu przed wcześniejszym GP Tajlandii. Faworytem do zastąpienia Lorenzo jest Alvaro Bautista.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Ducati informację o absencji swojego zawodnika przekazało za pośrednictwem twittera: “Jorge Lorenzo wróci dzisiaj do domu, aby poddać się pod okiem lekarzy kolejnym badaniom i przyspieszyć leczenie lewego, kontuzjowanego nadgarstka. Jorge opuści w przyszłym tygodniu GP Australii i spróbuje być jak najlepiej przygotowanym do GP Malezji.”

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
165 zapytań w 0,489 sek