Home / MotoGP / Lorenzo: Postaram się znowu zasmakować zwycięstwa

Lorenzo: Postaram się znowu zasmakować zwycięstwa

Jorge LorenzoJorge Lorenzo, który po paśmie niepowodzeń odniesionych w kilku deszczowych wyścigach w końcu przełamał złą passę w San Marino, gdzie zajął trzecie miejsce, na ten weekend uda się do rodzinnej Hiszpanii, gdzie postara się powtórzyć sukces z poprzednich lat. Do tej pory zwyciężył tu 2 razy.

“Pomimo sporych oczekiwań w Misano w końcu mogliśmy powrócić na podium po paru kiepskich wyścigach. W Misano przez cały weekend pracowaliśmy naprawdę dobrze, ale ostatecznie Dani (Pedrosa) i Vale (Valentino Rossi) byli od nas szybsi. Przynajmniej wywalczyliśmy kolejne podium i odnaleźliśmy sposób na ustawienie motocykla.” – powiedział obecny mistrz świata kategorii MotoGP, wspominając minioną rundę w San Marino.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Lorenzo przyznaje, że tor w Aragonii nigdy nie sprzyjał jego motocyklowi. W tym roku kluczową rolę może natomiast odegrać zestaw nowych mieszkanek opon przygotowany przez firmę Michelin oraz inna elektronika.

“Nadszedł czas, by udać się do Aragonii.  Ten tor nigdy nie odpowiadał naszemu motocyklowi, ale na przestrzeni lat byliśmy w stanie wygrać kilka razy. Zwłaszcza w tym sezonie, z nowymi oponami, wszystko stanowi spore wyzwanie i jest trudne. Jestem podekscytowany tym, że przyjdzie mi walczyć na ojczystej ziemi, postaram się znowu zasmakować zwycięstwa.” – zakończył Lorenzo, który w tym sezonie ostatnio wygrał w Mugello.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: crash.net

AUTOR: Marta Stachura

Komentarze: 1

  1. Pedrosa znowu budzi sie w drugiej części sezonu. Jl powinien skupić sie na obronie 3. miejsca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
131 zapytań w 0,424 sek