Home / MotoGP / Lorenzo potwierdza obecność na testach w Katarze

Lorenzo potwierdza obecność na testach w Katarze

Jorge Lorenzo dołączy do Marca Marqueza na testach przedsezonowych w Katarze. Będą to pierwsze przejazdy Hiszpana w tym roku. #99 musiał opuścić testy w Malezji z powodu niedawnej kontuzji nadgarstka, tracąc cenne dni.

“Wiele pracowałem nad poprawą stanu mojego nadgarstka i jestem zadowolony z postępów.” – powiedział Lorenzo. “Oczywiście, chciałbym być teraz lepiej przygotowanym, ale czuję, że i tak będę mógł mieć produktywne testy. Po pierwsze, muszę dowiedzieć się, jaka jest moja dyspozycja na motocyklu. honda była w stanie zdobić duży postęp na Sepang. Czekam, aby ponownie wsiąść na RC213V i przygotowywać się do zbliżającego się sezonu.”

Kliknij, aby pominąć reklamy

Marquez również nie jest w pełni sił. Po operacji ramienia, miał mocno problematyczne testy w Malezji, gdzie musiał ograniczać liczbę przejeżdżanych okrążeń.

“Wreszcie ostatnie testy przed początkiem sezonu! Oczywiście jestem podekscytowany ponowną jazdą i kontynuacją pracy, jaką robiliśmy w Malezji. Od tego czasu stale pracowałem nad moim ramieniem i jestem pewni, że będę w lepszym stanie niż w Malezji. Ponownie, najważniejszym celem będzie sprawdzenie ważnych części, abyśmy dobrze mogli zacząć sezon.” – skomentował Marquez.

Źródło: crash.net
Fot. Honda

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
159 zapytań w 0,528 sek