Home / MotoGP / Lorenzo przejdzie kolejną operację stopy

Lorenzo przejdzie kolejną operację stopy

Jorge Lorenzo już w poniedziałek podda się kolejnemu zabiegowi operacyjnemu. Wszystko przez kontuzjowaną stopę, która uległa złamaniu podczas wypadku w Aragonii we wrześniu. Lorenzo zaliczył groźny high-side i przeszedł jedną operację, po której starał się wrócić na tor na GP Japonii i GP Malezji, ale dwukrotnie wycofywał się po treningach. Wystartował dopiero w GP Walencji, gdzie zajął 12. miejsce.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Stałe treningi i jazdy na testach sprawiały jednak, że kości nie zrastały się idealnie, stąd pozostało lekkie utykanie i dyskomfort. Aby dokładniej przyjrzeć się sytuacji, Hiszpan w poniedziałek przejdzie zabieg w Clinica Quiron. Przypomnijmy, że Lorenzo do końca roku jest zawodnikiem Ducati, ale rozpoczął już w Walencji i Jerez testy Hondy, na której będzie startował za rok.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. Pierwsze zdanie powinno być chyba takie: “Lorenzo już w poniedziałek podda się kolejnemu zabiegowi operacyjnemu.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
174 zapytań w 0,576 sek