Home / MotoGP / Loris Baz pojedzie w GP Wielkiej Brytanii

Loris Baz pojedzie w GP Wielkiej Brytanii

KTM ogłosił zastępstwo za Pola Espargaro. Musiało do tego dość, zgodnie z umowami pomiędzy producentami. Na austriackim motocyklu w GP Wielkiej Brytanii zobaczymy więc Lorisa Baza.

Na polecenie lekarzy Pol Espargaro musi jeszcze trochę odpocząć, ponieważ kontuzja obojczyka okazała się być bardzo groźna: Hiszpan miał problemy z czuciem w rękach po tym, jak po urazie ucierpiał też kręgosłup. Mika Kallio również jest wyłączony z jazdy, a więc KTM musiał szukać zawodnika “na zewnątrz”.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Padło na Lorisa Baza. Francuz startuje w tym roku w World Superbike, na motocyklu BMW. Na Silverstone wygrywał dwukrotnie, jeszcze w barwach Kawasaki: w 2012 i 2013 roku. Co ciekawe, Randy de Puniet odrzucił możliwość wystartowania w Wielkiej Brytanii przed właściwym testowaniem motocykla.

Źródło: motogp.com

Kliknij, aby pominąć reklamy
Sorry, there are no polls available at the moment.

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. Zamienił stryjek siekierkę na kijek :-))))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
183 zapytań w 0,479 sek