Home / MotoGP / Makoto Tamada po operacji gotowy na Laguna Seca.

Makoto Tamada po operacji gotowy na Laguna Seca.

Makoto Tamada opuścił szpital Dexeus, w którym przeszedł zabieg mający uwolnić go od problemu pompującego ramienia. Japoński jeździec był operowany przez renomowanego specjalisMakoto Tamada opuścił szpital Dexeus, w którym przeszedł zabieg mający uwolnić go od problemu pompującego ramienia. Japoński jeździec był operowany przez renomowanego specjaliste od ramion i rąk Doktora Xaviera Mira z Instytutu Uniwersetyckiego Dexeus w Barcelonie.

“Spotkałem się z tym problemem tylko kilka razy, ale w ostatni weekend w Assen bardzo mi to dokuczyło” wyjaśnia Tamada.

“Skonsultowałem się więc z Dr. Costą, a on zaproponował, aby obejrzał mnie doktor Mir tutaj w Barcelonie. Operował on już wielu motocyklistów z tym samym problemem. Jestem w dobrej formie na wyścig i chce podziękować za to doktorowi.”

“Teraz wróce do Włoch i w poniedziałek lub wtorek powinienem wyruszyć na Laguna Seca. Wszyscy są bardzo podekscytowani z powodu wyjazdu do Kalifornii. Ja także bardzo poważnie patrzę na wyścig w Stanach.”

Problem pompującego ramienia jest często spotykany w wyścigach motocyklowych. Mieśnie przedramienia pracują bardzo mocno co sprawia że szybko sztywnieją i jeździec traci siłę i czucie w ręce. Prosty zabieg nacinania mięśni rozwiązuje problem raz na zawsze.

Źródło: motogp.com

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
110 zapytań w 0,419 sek