Home / MotoGP / Marquez celuje w kolejne zwycięstwo w Brnie

Marquez celuje w kolejne zwycięstwo w Brnie

Marc Marquez lideruje w mistrzostwach świata ze zdecydowaną przewagą, jednak stara się nie kalkulować i w GP Czech zawalczy znów o najwyższą pulę. Ale jeśli nie uda się zdobyć kompletu punktów, Hiszpan obiecuje zadowolić się mniejszą zdobyczą.

“W Brnie mieliśmy dobre testy, przyjeżdżamy też po dwóch zwycięstwach w zupełnie różnych wyścigach – jednym po wielkiej batalii, i drugim bardziej taktycznym. Stawiamy się w Brnie z pewnym siebie nastawieniem. Dobrze było tez również cieszyć się kilkoma dniami wakacji, kiedy to można było naładować baterie i przygotować się do drugiej połowy sezonu, która będzie bardzo długa, ponieważ mamy przed sobą 10 wyścigów do przejechania.” – powiedział Marc Marquez.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Nasi rywale są szybcy na każdym kolejnym torze, w każdej sytuacji, więc musimy zrozumieć sytuację i zaplanować najlepszą strategię na każdy przypadek. Świetnie pracujemy w ramach zespołu, wraz z inżynierami z HRC, i trzeba kontynuować ten trend.” – dodał #93.

“Jadę do Brna, nie myśląc o przewadze, jaką mam w mistrzostwach, bo wciąż przed nami wiele do przejechania. Celem na niedzielę jest zwycięstwo, ale jeśli sytuacja na to nie pozwoli, to postaramy się osiągnąć najlepszy wynik jaki będzie możliwy.” – zakończył reprezentant Repsol Hondy.

Źródło: Honda

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. Jak nie połamie kulasów to już jest mistrzem w tym roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
126 zapytań w 0,368 sek