Home / MotoGP / Marquez daje Hondzie 300. zwycięstwo w królewskiej klasie

Marquez daje Hondzie 300. zwycięstwo w królewskiej klasie

Marc Marquez znów rządzi w MotoGP. Żaden rywal nie był w stanie zagrozić mu w GP Francji i #93 odniósł pewne zwycięstwo. Dla zespołu Hondy to wielkie wydarzenie – japońska marka wygrała właśnie swój wyścig numer #300 w najwyższej klasie.

“Oczywiście, tutaj na Le Mans zawsze jest ciężko, jeśli chodzi o temperaturę i pogodę, i tak było dzisiaj. Myślę, że pierwszy raz chyba miałem wyścig, gdzie na przód założyłem miękką oponę, ale to była najbezpieczniejsza opcja.” – powiedział Marc Marquez po wygraniu wyścigu o GP Francji.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Skupiałem się na konsekwentnej jeździe dopóki nie zobaczyłem, że wystarczająco powiększyłem swoją przewagę. Naciskałem coraz mocniej aż do momentu gdy zobaczyłem, że mam dwie sekundy przewagi. Jestem zadowolony z dzisiejszego wyniku, fantastycznie jest dać Hondzie 300. zwycięstwo w królewskiej klasie!” – dodał hiszpański zawodnik.

Źródło: Honda

Kliknij, aby pominąć reklamy

Czy Marquez w przyszłości da Hondzie zwycięstwo nr #400?

View Results

Loading ... Loading ...

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
167 zapytań w 0,516 sek