Home / MotoGP / Marquez gotowy “prawie na 100 procent”

Marquez gotowy “prawie na 100 procent”

Po zeszłorocznych problemach z barkiem, teraz Marc Marquez ma nadzieję na bezproblemowy początek sezonu. Już w ten weekend GP Kataru, w którym Hiszpan ma nadzieję walczyć o czołowe pozycje. Hiszpan cieszy się, że Honda podczas przerwy międzysezonowej poprawiła motocykl.

“Wreszcie nadszedł czas, by znów się ścigać! Ta zima była inna, ze względu na operację. Pracowałem ciężko na treningach, pięć godzin dziennie, z jednym celem: przyjechać w jak najlepszym stanie na pierwszy wyścig sezonu. Na testach w Katarze czułem się dużo lepiej niż w Malezji i teraz mogę powiedzieć, że przyjeżdżam, będąc gotowym prawie na 100 procent.” – powiedział Marc Marquez.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Honda zrobiła wiele, aby poprawić motocykl i w testach czuliśmy się bardzo mocni, zwłaszcza na torach, które nie są dla nas zbyt dobre, ale musimy dalej się poprawiać. Katar to zawsze wyjątkowa runda, nie tylko, że jest pierwsza w sezonie, ale również ze względu na panujące warunki. Będziemy musieli przykładać specjalną uwagę do temperatur i rozważyć wszystko przed wyścigiem.” – dodał.

Źródło: Honda

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
129 zapytań w 0,444 sek