Home / MotoGP / Marquez może nie być w pełni sił na testach w Malezji

Marquez może nie być w pełni sił na testach w Malezji

Marc Marquez przyznał, że teraz czeka go trudna i długa rehabilitacja, mająca na celu powrót do pełni sił po operacji ramienia. Przypomnijmy, że Hiszpan przeszedł zabieg, mający pomóc na wypadający bark, który przeszkadzał mu głównie w drugiej połowie sezonu 2018. Operacja została przeprowadzona jak najwcześniej – tuż po testach posezonowych w Jerez.

“Rekonwalescencja potrwa całą zimę. Ponieważ to długi okres dochodzenia do zdrowia, raczej nie przyjadę do Malezji zdrowy w 100 procentach. Będzie ciasno (z czasem). Więc przez całą zimę będę koncentrował się na moim ramieniu, a potem będę miał luty i marzec, aby popracować nad moją kondycją fizyczną.” – powiedział Hiszpan tuż przed zabiegiem operacyjnym, który zakończył się sukcesem.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Testy odbędą się już za osiem tygodni, w dniach 6-8 lutego, a więc biorąc pod uwagę czas rehabilitacji, Marquez przystąpi do nich po stosunkowo krótkim czasie treningów. Potem będzie jednak miał wiele czasu na przygotowania przedsezonowe i kolejne testy.

Źródło: crash.net
Fot. twitter.com/marcmarquez93

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
159 zapytań w 0,484 sek