Home / MotoGP / Marquez: Musimy zachować spokój i koncentrację

Marquez: Musimy zachować spokój i koncentrację

Marc Marquez jest już coraz bliżej kolejnego tytułu mistrza świata, jednak teraz przed nim – i innymi zawodnikami MotoGP – zupełnie nowe wyzwanie. Tor w Buriram, który dopiero w tym sezonie pojawia się w MotoGP. Choć w lutym zawodnicy testowali w Tajlandii, to przed październikowym wyścigiem jest wiele niewiadomych.

“Ściganie się w Tajlandii po raz pierwszy będzie ekscytujące. Z pewnością na trybunach zasiądzie wielu fanów, a to zawsze daje miłe uczucia. Musimy zachować skupienie i spokój mimo wszystko. Ważne będzie przejście przez ten weekend w pozytywny sposób, pracując ak jak to zwykle robimy.” – powiedział Marc Marquez przed kolejną rundą grand prix.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Mieliśmy tam w lutym dobre testy, ale potrzebujemy potwierdzić każdy mały detal już od piątkowego poranku. Niektóre sekcje tego toru są trudne, ale ogólnie układ obiektu jest fajny. Z pewnością bardzo wymagajace dla ciała będą duża wilgotność i temperatura, ale kiedy wskakujesz na motocykl, zapominasz o takich sprawach i po prostu skupiasz się na jeździe.” – dodał zawodnik fabrycznej ekipy Hondy.

Źródło: Honda

Kliknij, aby pominąć reklamy
Sorry, there are no polls available at the moment.

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
169 zapytań w 0,547 sek