Home / MotoGP / Marquez relaksował się na wyścigu F1 i meczu Bayernu

Marquez relaksował się na wyścigu F1 i meczu Bayernu

Marc Marquez przystępuje do GP Francji na Le Mans jako lider klasyfikacji generalnej. Hiszpan ma jednak niewielką przewagę nad rywalami i ważne będzie, aby w najbliższy weekend nie popełniać błędów. Zawodnik Hondy ostatnie dni spędził dość aktywnie.

“W Jerez mieliśmy bardzo mocny weekend, a potem produktywne testy, ale to jest MotoGP i trzeba cały czas pracować. Między wyścigami byłem w stanie trochę się zrelaksować, będąc na wyścigu Formuły 1, a także na meczu Bundesligi między Lipskiem i Bayernem, jeździłem motocyklem po stadionie, co było świetne. Dźwięk był niewiarygodny.” – powiedział Marc Marquez, ujawniając swoje ostatnie “aktywności”.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“W Le Mans będzie trudne grand prix, zwłaszcza jeśli chodzi o pogodę, więc musimy być gotowi na każde możliwe warunki. W zeszłym roku byłem w stanie tam wygrać, ale zawsze trzeba być gotowym na opór ze strony konkurencji.” – dodał Hiszpan z Repsol Hondy.

Źródło: Honda

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
163 zapytań w 0,456 sek