Home / MotoGP / Marquez: To był jeden z tych dni!

Marquez: To był jeden z tych dni!

Marc Marquez rozpocznie GP Francji z pierwszego pola, choć sobota nie szła po jego myśli. Hiszpan zaliczył dzisiaj dwie wywrotki – jedną w FP4, a drugą w kwalifikacjach, już po ustanowieniu najlepszego czasu. Mimo to, żaden rywal nie był w stanie pobić jego osiągnięcia.

“Dziś był jeden z tych dni! Warunki były takie, że nie było wiadomo, że najlepszym wyborem na lekki deszcz będą slicki, czy opony na mokry tor. W kwalifikacjach wiedzieliśmy, że musimy naciskać od pierwszego okrążenia, kiedy było najmniej mokro.” – powiedział Marc Marquez.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Im więcej wody, tym było gorzej. Jestem zadowolony z tego pole position, ponieważ to był dzień, w którym mogłem startować z końca stawki, jeśli nie byłbyś ostrożny. Teraz widzimy, jak pogoda może namieszać jutro!” – dodał zawodnik Repsol Hondy.

Źródło: Honda

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. taktycznie to rozegrał.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
177 zapytań w 0,478 sek