Home / MotoGP / Marquez: W Austin też mówili, że jestem faworytem

Marquez: W Austin też mówili, że jestem faworytem

Marc Marquez przyznaje, że tak jak w każdej innej rundzie MotoGP czeka go wiele pracy przed niedzielnym wyścigiem o GP Niemiec. Hiszpan jest niepokonany na Sachsenringu, jednak nie uważa, by automatycznie stawiało go to w roli pewniaka do zdobycia kompletu punktów. #93 przywołuje niedawne GP Ameryk w którym też seryjnie dominował, a zaliczył wywrotkę.

“To pierwszy wyścig po wyścigu w sezonie. Jestem podekscytowany. Mieliśmy w Assen dobry weekend i jestem umotywowany, że teraz przyjeżdżamy na jeden z moich ulubionych torów. Oczywiście, rezultaty z przeszłości nie oznaczają, że wiele, bo znowu zaczynamy od piątku i musimy ciężko pracować z zespołem Repsol Hondy, by utrzymać się na przedzie.” – powiedział Marc Marquez.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Wszyscy mówią, że jestem faworytem, ponieważ wygrywałem w kilku ostatnich latach, ale ten sport jest nieprzewidywalny. Wszyscy mówili to samo w Austin, a ja się przewróciłem. Po prostu zaczniemy myśleć w ten weekend tak samo, jak przy każdym innym wyścigu.” – dodał zawodnik Hondy.

Źródło: Honda

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
156 zapytań w 0,472 sek