Home / MotoGP / Vinales: Silverstone zawsze był dla mnie dobrym torem

Vinales: Silverstone zawsze był dla mnie dobrym torem

Maverick Vinales

Vinales ma w pamięci swój najbardziej udany start na angielskim torze, kiedy to wywalczył pierwsze w swojej karierze pole position w 2011 roku w klasie 125cc. Zawodnik Team Suzuki Ecstar bardzo mocno liczy na swój motocykl i pragnie pojechać kolejny udany w tym sezonie wyścig.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Moje oczekiwania i myśli przed GP Wielkiej Brytanii są pozytywne, ten tor był dla mnie zawsze bardzo udany, to tutaj zdobyłem pierwsze w swojej karierze pole position” – mówi Maverick Vinales

“Myślę, że dla Suzuki będzie to też dobry tor. Musimy dużo pracować nad naszą maszyną, ale zrobiliśmy duży postęp i wprowadziliśmy dużo ulepszeń do motocykla, nasza wiedza odnośnie konfiguracji i elektroniki jest coraz większa, która myślę, że pomoże nam w trudnych warunkach pogodowych. Pierwszy i ostatni sektor jest bardzo przyjemny, jest kilka zakrętów które będą pasować do charakterystyki Suzuki. Pogoda będzie odgrywać dużą rolę, jak zawsze w Anglii – jest nieprzewidywalna, ale myślę, że możemy zrobić dobry wyścig w każdych warunkach”

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: motogp.com

AUTOR: Kuba Owsianowski

Komentarze: 1

  1. Bardzo bym chciała aby Maverickowi wyszedł dobry wyścig. W nim oraz w Rinsie, Baldassarrim, Morbidellim a także Binderze, Navarro, Di Giannantonio, Bagnai i Buledze widzę przyszłość i rozwój tego sportu. Oczywiście jest to tylko mój subiektywny i całkowicie stronniczy pogląd :-))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
139 zapytań w 0,410 sek