Home / MotoGP / Michele Pirro wskakuje za Iannone!

Michele Pirro wskakuje za Iannone!

Michele PirroAndrea Iannone zdecydował się na odpuszczenie rundy MotoGP w Aragonii już po pierwszym treningu. Włoch odczuwa cały czas bolesne skutki kontuzji. Zamiast tego, pojedzie Michele Pirro, który w tym sezonie jest praktycznie stałym uczestnikiem mistrzostw, zastępując różnych zawodników w fabrycznej oraz w satelickich ekipach Ducati.

Kliknij, aby pominąć reklamy

W San Marino Pirro zajął szóste miejsce. Teraz, w GP Aragonii, po raz drugi otrzyma fabryczny motocykl, jakim na co dzień startuje Andrea Iannone. Do końca przygody Iannone z Ducati – przed odejściem do Suzuki – pozostaną więc już tylko cztery rundy. Na pocieszenie Włoch może odczuwać satysfakcję jednym zwycięstwem w tym sezonie.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
124 zapytań w 0,405 sek