Home / MotoGP / Michele Pirro znów za Lorisa Baza – w TT Assen

Michele Pirro znów za Lorisa Baza – w TT Assen

Loris Baz

Loris Baz z zespołu Avintia Racing nie wróci jeszcze do ścigania. Mimo idącej w dobrym kierunku rehabilitacji, francuski zawodnik dopiero co zdjął szwy, ale wciąż ma w prawej stopie dwie duże śruby, łączące kości po skomplikowanym złamaniu na Mugello. W TT Assen zastąpi go Michele Pirro, tester Ducati.

Pirro może w tym roku czuć się niemal jak etatowy zawodnik MotoGP. Jeździł już trzema różnymi motocyklami Ducati – z dziką kartą na GP16, za Danilo Petrucciego na GP15 oraz już drugi raz pojedzie na GP14.2 za Baza.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Loris Baz dopiero w tym tygodniu będzie mógł stanąć na nogi, więc nie ma szans, by doszedł do zdrowia przed holenderską rundą MotoGP, odbywającą się w przyszły weekend. Francuz planuje wystartować na Sachsenringu.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
125 zapytań w 0,422 sek