Home / MotoGP / Misano ma zgodę na GP San Marino i GP Emilia Romagna z publicznością

Misano ma zgodę na GP San Marino i GP Emilia Romagna z publicznością

Wrześniowe rundy na torze w Misano Adriatico jako pierwsze w tym roku w cyklu grand prix mają odbyć się z udziałem publiczności. Organizatorzy wyścigów o GP San Marino i GP Emilia Romagna otrzymali stosowne zgody.

Jak na razie wszystkie tegoroczne wyścigi odbywają się za zamkniętymi drzwiami. Tak samo będzie i w ten, i w kolejny weekend na Red Bull Ringu, gdzie odbędą się rundy o GP Austrii i GP Styrii.

Kliknij, aby pominąć reklamy

W Misano konieczne będzie jednak ograniczenie widowni, i to bardzo znacznie. Na tor w każdy dzień weekendu będzie mogło wejść jedynie 10 000 widzów, z zachowaniem dystansu społecznego. Każde trybuny będą miały osobne parkingi.

Na organizację wyścigu z publicznością ma również nadzieję Portugalia, która zamknie sezon 2020 wyścigiem w Portimao. Odbędzie się on jednak dopiero na koniec listopada.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. Ciekawe jakie kryteria będą przy wpuszczaniu ludzi na zawody ? Kolejność zakupu biletów ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
108 zapytań w 0,337 sek